Producenci
Gembird Mysz przewodowa RAGNAR RX300 laserowa RGB 12000 DPI
Opis
Gamingowa mysz USB z podświetleniem RGB "RAGNAR RX300", 8 przycisków 12000DPI
- ZAPROJEKTOWANY DLA PRAWDZIWYCH GRACZY!
- RAGNAR RX300 zapewnia optymalny komfort i wygodne ułożenie dłoni tak abyś mógł czerpać długie godziny czerpać przyjemność z gry lub pracy.
- Super precyzje daje 12000 DPI
- Antypoślizgowa gumowana ergonomiczna konstrukcja
- Mysz dla Praworęcznych
Dane techniczne
| Model | RAGNAR RX300 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 128 x 81 x 41 mm |
| Waga | 140 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania sprzętowe:
|