Producenci
Gembird Mysz przewodowa RAGNAR RX500 laserowa RGB 7200 DPI
Opis
Gamingowa mysz USB z podświetleniem RGB "RAGNAR RX500", 10 przycisków 7200DPI
- ZAPROJEKTOWANY DLA PRAWDZIWYCH GRACZY!
- RAGNAR RX500 jest modelem wyposażonym w 10 przycisków które dadzą Ci przewagę i możliwość konfiguracji w najbardziej wymagających grach.
- Doskonałą precyzję daje 7200DPI
- Antypoślizgowa gumowana ergonomiczna konstrukcja
- Mysz specjalnie wyprofilowana dla Praworęcznych
Dane techniczne
| Model | RAGNAR RX500 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 10 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 125 x 64 x 41 mm |
| Waga | 145 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|