Producenci
Gembird Napęd DVD na USB zewnętrzny DVD-USB-02
Opis
Zewnętrzny czytnik DVD z interfejsem USB
- Umożliwia szybkie nagrywanie nośników CD/DVD z prędkością 24x dla płyt CD i 8x dla płyt DVD
- Szybki interfejs USB 2.0 zapewnia niezawodność dzięki szybkości transmisji do 480 Mb/s.
- Cicha praca, inteligentna kontrola prędkości odczytu płyt redukuje hałas podczas pracy.
- Napęd optyczny zawiera odnawiane elementy
Dane techniczne
| Model | DVD-USB-02 |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Funkcja | Zapis płyt CD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-DA |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-R |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-Video |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-ROM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD-RAM |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 x |
| Max. prędkość odczytu DVD-RAM | 6 x |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 x |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 8 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 6 x |
| Max. prędkość zapisu DVD-RAM | 5 x |
| Tryby zapisów | Obsługiwane średnice płyt: 80 mm, 120 mm |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 130 x 135 x 17 mm |
| Waga | 0.29 kg |
| Pozostałe parametry | Napęd optyczny zawiera odnawiane elementy |
| Unboxing |