Producenci
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax 1500 RGB
Opis
- Profesjonalna obudowa, z przeszklonym front panelem oraz akrylowym panelem bocznym
- Wyposażona w kanały wentylacyjne zapewniające odpowiednie chłodzenie podzespołów i odprowadzanie powietrza.
- Zamontowane podświetlane wentylatory, potęgują odpowiednią cyrkulację powietrza i nadają gamingowy wygląd.
- Obudowa zamontowane ma również profesjonalne filtry antukurzowe
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 400 x 190 x 440 mm |
| Waga | 5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |