Producenci
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax 900 ARGB
Opis
Gamingowa obudowa Fornax 9000ARGB, ATX
- Obudowa komputerowa ATX Gaming z
- 4 zainstalowane wentylatory ARGB z PWM
- Obudowa ma miejsce na 2*3.5"HDD, 3x 2.5"SSD
- Struktura tej obudowy jest specjalnie zaprojektowana dla dobrego zarządzania kablami
- Obudowa ma zainstalowane 2xUSB 3.1, 1xUSB Type-C, gniazdo audio combo
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 320 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 155 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 150 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 390 x 200 x 456 mm |
| Waga | 4.7 kg |