Producenci
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax K600 ATX
Opis
Obudowa Midi Tower Fornax K600 ATX
- Obudowa komputera do gier wyposażona w 4 wentylatory ARGB
- Obudowa posiada praktyczny system Clean Cableing - idealnie aby ukryć okablowanie
- Antywibracyjna stopki tłumią wibracje obudowy
- Dodatkowe filtry przeciwpyłowe utrzymają komponenty w czystości
- Dolny montaż zasilacza
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 500 x 205 x 440 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Układ chłodzenia powietrzem: 4 wentylatory ARGB 120 mm:
Układ chłodzenia wodą:
|