Producenci
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax K700 ATX
Opis
Obudowa Midi Tower Fornax K700 ATX
- Gamingowa obudowa komputera ARGB Fornax K700, ATX, czarna
- Obudowy Fornax to idelany wybór gracza!
- Fornax K700 jest nowym modelem opartym na konstrukcji K500
- Obudowa została tak zaprojektowana aby zapewnić podzespołom przestrzeń zapewniającą optymalne warunki do pracy.
- Obudowa komputera do gier wyposażona w 4 wentylatory ARGB
- Obudowa posiada praktyczny system Clean Cableing - idealnie aby ukryć okablowanie
- Antywibracyjna stopki tłumią wibracje obudowy
- Dodatkowe filtry przeciwpyłowe utrzymają komponenty w czystości
- Dolny montaż zasilacza
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 385 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 500 x 205 x 440 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|