Producenci
Gembird Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali
Opis
Podstawka chlodzaca do laptopa
- Kompaktowy stojak chłodzący do notebooka z jednym wentylatorem dla dowolnego notebooka (maks. 15 ")
- Duży, 12-centymetrowy wentylator chłodzący zapobiega przegrzaniu notebooka
- Z praktycznym złączem przejściowym USB
- Podświetlenie LED w wentylatorze
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 23 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Materiał | ABS |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 320 g |
| Pozostałe parametry |
|