Producenci
Gembird Podstawka do notebooka 15,6 cali z regulacją wysokości srebrna
Opis
Podstawka do notebooka 15,6 cali z regulacją wysokości srebrna
- Ergonomiczna konstrukcja z regulowaną wysokością dla optymalnego kąta widzenia
- Kompaktowa konstrukcja, odpowiednia dla notebooków o przekątnej do 15,6 cala
- Aluminiowa podstawka pod notebooka z regulacją wysokości
- Regulowana wysokość pozwala ustawić ekran pod optymalnym kątem widzenia
- Półka na notebooka o otwartej strukturze zapewnia dobrą wentylację i zwiększoną cyrkulację powietrza dla notebooków
- Listwa zabezpieczająca i silikonowe podkładki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność notebooka
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Chłodzenie | Nie |
| Wentylator | Brak |
| Hub USB | Nie |
| Funkcje specjalne | Zakres regulacji wysokości: 225 - 380 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 296 x 246 x 225-380 mm |
| Waga | 1.02 kg |