Producenci
Gembird Podstawka do notebooka 15.6 cali składana szara
Opis
Podstawka do notebooka 15,6 cali składana
- Składana, obrotowa, metalowa podstawka pod notebooka z płynną regulacją wysokości.
- Obrót o 360 stopni i regulowana wysokość umożliwiają ustawienie ekranu pod optymalnym kątem widzenia.
- Tacka na notebooka z otwartą strukturą zapewnia dobrą wentylację i zwiększoną cyrkulację powietrza dla notebooków.
- Półka zabezpieczająca i silikonowe podkładki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność notebooka.
- Praktyczny mechanizm składania umożliwia oszczędność miejsca podczas przechowywania lub transportu.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 13.8'' |
| Chłodzenie | Nie |
| Wentylator | Brak |
| Hub USB | Nie |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Silikon |
| Materiał | Stal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 237 x 212 x 355 mm |
| Waga | 0.64 kg |