Producenci
Gembird Podstawka pod laptop 17 + wentylator
Opis
Podstawka pod laptop 17 + wentylator
- Podstawka chłodząca do notebooka z regulacją wysokości
- Praktyczna podstawka na dowolny notebook max 17"
- Ergonomiczna konstrukcja, regulacja do 45 stopni dla uzyskania optymalnego kąta widzenia
- Umożliwia pozycjonowanie ekranu na poziomie oczu, aby pracowało się wygodnie
- Cichy wentylator chłodzący o średnicy 150 mm chroniący notebook przed przegrzaniem
- Praktyczny port USB oraz włącznik on-off dla wentylatora
- Podświetlenie LED w wentylatorze chłodzącym
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 15 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Głośność | 10 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Funkcje specjalne |
|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 370 x 265 x 33 mm |
| Waga | 0.66 kg |