Producenci
Gembird PowerBank 10 000 mAh czarny
Opis
PowerBank 10 000 mAh czarny
- Kompaktowy power bank 10000 mAh z 2 portami USB
- Nadaje się do ładowania m.in. smartfonów i tabletów
- Wbudowana ochrona przed zwarciem, przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
- Wskaźnik stanu baterii LED
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.2 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 136 x 68 x 16 mm |
| Waga | 214 g |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |