Producenci
Gembird PowerBank 20 000 mAh czarny
Opis
Power Bank 20000 mAh, czarny
- ZAWSZE PEŁEN ENERGII
- Naładuj swój sprzęt w podróży
- Kompaktowa konstrukcja
- Idealny dla ładowania tabletów lub telefonów komórkowych
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 2.4 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wymiary: 136 x 68 x 27 mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry | Cechy produktu
|