Producenci
Gembird PowerBank 5000 mAh czarny
Opis
Power Bank 5000 mAh, czarny
- ZAWSZE PEŁEN ENERGII
- Naładuj swój sprzęt w podróży
- Kompaktowa konstrukcja
- Idealny dla ładowania tabletów lub telefonów komórkowych
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 3.7 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 92 x 64 x 14 mm |
| Waga | 118 g |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry |
|