Producenci
Gembird PowerBank Transparentny 9000 mAh QC3.0 Czarny
Opis
Przezroczysty powerbank szybkiego ładowania QC3.0, 9000 mAh
- Ładuj swój sprzęt w podróży
- Wystarczająco mocny, aby ładować tablety
- Kompaktowy power bank 9000 mAh z 2 portami USB
- Nadaje się do ładowania m.in. smartfonów lub tabletów
- Wbudowane zabezpieczenie przed zwarciem, przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
- Wskaźnik stanu baterii LCD
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 9000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 54 x 36 x 86 mm |
| Waga | 200 g |