Producenci
Gembird Ramię biurkowe na 2 monitory 17-32 cali 9kg szare
Opis
Ramię biurkowe na 2 monitory 17-32 cali 9kg szare
- Uchwyt biurkowy do monitora z podwójnymi ramionami do monitora
- Ramiona obracają się, wysuwają i cofają, przechylają, aby zmienić kąty czytania i umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe ergonomiczne ustawienie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Trwałe regulowane sprężyny gazowe odpowiednie dla monitorów o wadze od 2 do 9 kg
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Zgodność ze standardem VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 55 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 970 x 107 x 578 mm |
| Waga | 3.85 kg |
| Pozostałe parametry |
|