Producenci
Gembird Ramię regulowane 17-32 cale 9kg
Opis
Pojedyncze ramię do monitora montowane na biurku, 17-32
- Ustaw ekran idealnie, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Uchwyt do monitora na biurko z pojedynczym ramieniem monitora
- Umożliwia obracanie i przechylanie wyświetlacza oraz umożliwia obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 116 x 146 x 561 mm |
| Waga | 2.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|