Producenci
Gembird Ramię regulowane na 3 monitory 17 - 27 cali 6kg
Opis
Regulowane ramię monitora montowane na biurku na 3 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt biurkowy do monitora z pojedynczym ramieniem na 3 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, przechyla się, aby zmienić kąt czytania
- Listwa montażowa monitora do montażu 3 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27")
- Wytrzymałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 16 kg
- Mocny zacisk biurkowy lub przelotka do łatwego i bezpiecznego mocowania na biurku
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Aluminium |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1330 x 709 x 770 mm |
| Waga | 8.58 kg |
| Pozostałe parametry |
|