Producenci
Gembird Słuchawki douszne z mikrofonem niebieskie
Opis
Metalowe słuchawki douszne z mikrofonem i regulacją głośności.
- Słuchawki stereo wykonane z metalu
- Wysoka jakość basów, dźwięk oparty na optymalne doznania muzyczne.
- Mikrofon na kablu.
- Wygodnie miękke silikonowe elementy douszne.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 0.9 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 12 g |