Producenci
Gembird Słuchawki nauszne z mikrofonem MHS-03-BKRD czarno-czerwone
Opis
Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem Gembird MHS-03-BKRD
- Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z regulowanym mikrofonem
- Praktyczna regulacja głośności na przewodzie
- Duże wygodne poduszki nauszne
- Wygodny, regulowany pałąk
- Gniazdo combo stereo + mikrofon 3,5 mm do telefonów komórkowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telewizja |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 200 g |
| Pozostałe parametry |
|