Producenci
Gembird Słuchawki z mikrofonem MHS-002 Czarne
Opis
POZOSTAŃ W KONTAKCIE
- Idealny zestaw słuchawkowy dla muzyki, gier online i Skype
- Nadaje się do większości laptopów i komputerów stacjonarnych PC
- Komputerowe słuchawki stereo z mikrofonem
- Regulowane ramię mikrofonu
- Miękkie wygodne nauszniki i regulowany pałąk
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: |