Producenci
Gembird Słuchawki z mikrofonem MHS-123 Czarne (z regulacją głośności)
Opis
Skype i WIĘCEJ
- Ciesz się muzyką stereo
- Idealny do Skype, Live Messenger i innych aplikacji internetowych,oleceń głosowych lub nagrań audio
- Pasuje do większości laptopów i komputerów stacjonarnych
- Miękkie piankowe nauszniki
- Elastyczny uchwyt mikrofonu
- Zintegrowany regulator głośności
- Kompatybilny z każdym urządzeniem audio 3,5 mm wtyczką
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | PC, laptopem lub inne urządzenie z wyjściem audio i gniazdem mikrofonu. |