Producenci
Gembird Słuchawki z mikrofonem MHS-U-001 USB czarne
Opis
MHS-U-001 Słuchawki stereo USB z mikrofonem
WIĘCEJ NIŻ MUZYKA
- Czysty i dobrej jakości dźwięk
- Wygodne w noszeniu
- Idealne dla muzyki, gier oraz czatów internetowych
- Zestaw słuchawkowy USB z obrotowym wysięgnikem mikrofonu
- Cyfrowy czysty dźwiek zapewnia zastosowany chipset audio
- Praktyczne sterowanie głośności zamocowane na kablu, z opcją wyciszeania mikrofonu
- Duże wygodne elementy nauszne
- Wygodny, regulowany pałąk
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 130 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 200 g |
| Pozostałe parametry |
|