Producenci
Gembird Smart-kamera obrotowa 1080p Wi-Fi TUYA
Opis
Inteligentna obrotowa kamera Wi-Fi, 1080p, biała
- Wideo w pełnej rozdzielczości 1080p
- Szybki i łatwy montaż
- Współpracuje z bezpłatną aplikacją Tuya SmartLife: Twoim osobistym centrum sterowania inteligentnym domem
- Idealna do monitorowania biura, domu, magazynu itp.
- Wewnętrzna inteligentna kamera Wi-Fi 1080p z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem
- Inteligentna: Działa poprzez platformę smarthome Tuya - łatwe inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji SmartLife
- Uniwersalna: Można go osadzić w dowolnym istniejącym rozwiązaniu inteligentnego domu opartym na Tuya i połączyć z dowolnymi innymi produktami kompatybilnymi z Tuya
- Praktyczny slot microSD do łatwego nagrywania wideo i robienia zdjęć
- Obraca się do 355° w poziomie i przechyla do 120° w pionie
- Noktowizor w podczerwieni, wykrywanie ruchu i powiadomienia o alarmach za pośrednictwem aplikacji mobilnej
Dane techniczne
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Matryca | CMOS 2 Mega pixels |
| Obiektyw | 1/2.9'', 3.6 mm lens system, F = 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Złącza | microUSB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 70 x 80 x 105 mm |
| Waga | 300 g |