Producenci
Gembird Stojak Aluminiowy pod telewizor mobilny biały 37-70 cali
Opis
Aluminiowy statyw podłogowy pod telewizor z kółkami Caster, 37 " - 70", Biały
- Wytrzymała stalowa konstrukcja ze zintegrowaną regulacją wysokości telewizora
- Praktyczna półka z regulowaną wysokością dla sprzętu lub kamery
- Trwałe kółka z mechanizmem blokującym i praktycznym uchwytem D-Ring dla łatwego przemieszczania
- Obsługuje większość telewizorów LCD 37 - 70
- VESA kompatybilne Max. 600 mm x 400 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 772 x 648 x 2157 mm |
| Waga | 26.7 kg |