Producenci
Gembird Stojak na monitor z regulacją wysokości 17-32 cali 7kg
Opis
Stojak na monitor z regulacją wysokości, 17"-32", do 7kg
- Idealnie ustaw ekran, aby uzyskać optymalną ergonomiczną pozycję
- Kompaktowe rozwiązanie oszczędzające miejsce
- Stojak na monitor z regulacją wysokości
- Łatwa bezstopniowa regulacja wysokości w zakresie 265 - 415 mm
- Umożliwia obracanie i przechylanie wyświetlacza oraz umożliwia obracanie wyświetlacza z trybu poziomego do pionowego
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32" / 7 kg)
- Stabilna podstawa do bezpiecznego umieszczenia na dowolnym biurku
- Wbudowane zarządzanie kablami dla zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy
- Zgodność ze standardem VESA (100 x 100 mm i 75 x 75 mm)
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 7 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 240 x 200 x 570 mm |
| Waga | 2.96 kg |
| Pozostałe parametry |
|