Producenci
Gembird Stojak pod TV z regulacją wysokości mobilny 55-100 cali
Opis
Stojak na podłogę z kółkami caster, zmotoryzowana wysokość regulowana 55 " - 100"
- Łatwo przenieś telewizor do dowolnego miejsca
- Zmotoryzowana regulacja wysokości za pomocą pilota dla szybkiego i łatwego oglądania
- Idealny do użytku biurowego i edukacyjnego
- Wysokiej jakości duży wózek telewizyjny z funkcją pochylenia, montażem sprzętu i aparatu
- Wytrzymała stalowa konstrukcja odpowiednia dla najcięższych telewizorów (maks. 120 kg)
- Praktyczna półka na sprzęt lub materiały i mocowanie kamery regulowane
- Trwałe kółka z mechanizmem blokującym
- Obsługuje większość telewizorów LCD 55 - 100
- VESA kompatybilne, Max. 800 mm x 600 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 120 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1445 mm |
| Wysięg (maks.) | 2320 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1075 x 970 x 1445 mm |
| Waga | 43.8 kg |