Producenci
Gembird Stojak pod TV z regulacją wysokości mobilny 60-100 cali
Opis
Stojak na podłogę z kółkami Caster, regulowana wysokość 60 " - 100"
- Łatwo przenieś telewizor do dowolnego miejsca
- Szybka i łatwa regulacja wysokości
- Idealny do użytku biurowego i edukacyjnego
- Metalowy stojak na podłogę z kołami caster
- Wytrzymała stalowa konstrukcja ze zintegrowaną regulacją wysokości telewizora
- Łatwa regulacja wysokości telewizora za pomocą uchwytu korby
- Praktyczna półka regulowana
- Trwałe kółka z mechanizmem blokującym
- Obsługuje większość telewizorów LCD 60 - 100
- VESA kompatybilne, Max. 1000 mm x 600 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1920 mm |
| Wysięg (maks.) | 2320 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1220 x 710 x 1920 mm |
| Waga | 26.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|