Producenci
Gembird Stojak pod telewizor 37-100 cali na kółkach
Opis
Stoisko podłogowe telewizyjne z kółkami Caster, 37 " - 100"
- Łatwo przenieś telewizor do dowolnego miejsca
- Idealny do użytku biurowego i edukacyjnego
- Metalowy stojak na podłogę z kołami caster
- Wytrzymała stalowa konstrukcja ze zintegrowaną regulacją wysokości telewizji
- Praktyczna półka na sprzęt lub materiały
- Trwałe koła kółka z mechanizmem blokującym
- Obsługuje większość telewizorów LCD 37 - 100
- VESA kompatybilne, Max. 800 mm x 600 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 150 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1050 x 570 x 1785 mm |
| Waga | 26.1 kg |