Producenci
Gembird Stolik na dwa monitory czarny prostokątny
Opis
Stojak na 2 monitory (kształt prostokąta)
- Podstawka pod monitor/laptopa
- Wyjątkowo długa konstrukcja zapewnia wystarczająco dużo miejsca na 2 monitory
- Prostokątna konstrukcja, idealnie pasuje do każdego biurka
- Idealnie ustaw ekran, aby zmniejszyć zmęczenie szyi i oczu
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Laptop |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Sklejka laminowana |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja obsługi |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1000 x 260 x 122 mm |
| Waga | 2.67 kg |
| Pozostałe parametry | Malowanie proszkowe |