Producenci
Gembird UPS 1500VA 4X C13 RJ11 IN/OUT USB RACK 19''
Opis
Zasilacz awaryjny Gembird UPS-RACK-1500
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 480 x 150 x 350 mm |
| Waga | 15.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|