Producenci
Gembird UPS 850VA Line-Interactive,4xSchuko,LED
Opis
Zasilacz awaryjny EG-UPS-002
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Linii danych |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | - Konstrukcja listwy zasilającej (table top/floor) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Złącza | RJ-11 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 280 x 185 x 95 mm |
| Waga | 5.6 kg |
| Pozostałe parametry | - Moc: 510 W |