Producenci
Gembird UPS Line-In 3000VA Pure Sine OUT(4xIEC C13+1xUSB)
Opis
UPS 3000VA czysta sinusoida. PEŁNA OCHRONA
- Czysta sinusoida na wyjściu
- Zapewnia zasilanie awaryjne - zapobiega utracie danych
- Chroni cenne i wrażliwe na skoki napięcia urządzenia
- Doskonała ochrona dla instalacji solarnych i innych wrażliwych urządzeń, wymagających czystej sinusoidy
- Kompaktowa i solidna obudowa idealna czyni UPS idealnym do użytku domowego i zastosowań biurowych
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 5 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Funkcje specjalne | - Automatyczna regulacja napięcia AC (AVR) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | microUSB |
| Wymagania środowiskowe | - Warunki pracy: 0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 467 x 336 x 190 mm |
| Waga | 28.1 kg |
| Pozostałe parametry | - Wejście:AC 220V±25%, 50Hz/60Hz ±10% |