Producenci
Gembird UPS Line-in 2000VA OUT(6xIEC C13 1xSCHUKO EU) IN(1xIEC C20) Rack/Tower
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Rack 2000VA, z wyświetlaczem LCD
- Pełna Ochrona
- Zapewnia ochronę przed utratą ważnych danych
- Zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniem
- Chroni użytkowników
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x typ C/F (Schuko) |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x410x132mm |
| Waga | 19.8 kg |