Producenci
Gembird UPS POWER CUBE 650VA
Opis
Gembird UPS-PC-652A 650VA z AVR
UPS zapeniwający maksymalną ochronę, zabezpiecza przed chwilowymi brakami zasilania oraz chroni urządzenia przed uszkodzeniem.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Funkcje specjalne | - AVR - Automatyczna regulacja napięcia |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Złącza | Brak |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura: 0-40°C |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 320 x 160 x 95 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wejściowe: AC 220V +/- 25% 50Hz / 60Hz +/- 10% |