Producenci
Gembird UPS POWER CUBE USB, RJ12X2 850VA
Opis
UPS Gembird UPS-PC-850AP
850VA UPS z AVR
Urządzenie zapewniające maksymalną ochronę: zabezpiecza przed chwilowymi brakami zasilania oraz chroni urządzenia przed uszkodzeniem.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Funkcje specjalne | - Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR) |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie kompatybilne z systemami: Windows Vista, Windows 7 and Windows 2008 server |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura 0°C~40°C |
| Akcesoria w zestawie | - UPS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 320 x 160 x 95 mm |
| Waga | 5.8 kg |
| Pozostałe parametry | - Wejście: 220 V ± 25%, 50 Hz/60 Hz ± 10% |