Producenci
Gembird Uchwyt ścienny 3 monitory 17-27 cali 6kg
Opis
Regulowane ramię do monitora montowane na ścianie na 3 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z pojedynczym ramieniem na 3 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, przechyla się, aby zmienić kąt czytania
- Listwa montażowa monitora do montażu 3 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27")
- Trwała, regulowana sprężyna gazowa odpowiednia do monitorów o wadze 16 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1440 x 700 x 665 mm |
| Waga | 7.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|