Producenci
Gembird Uchwyt ścienny na 2 monitory 17-32 cali 8kg
Opis
Regulowane ramię do montażu ściennego na 2 wyświetlacze, 17-32, do 8 kg
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z podwójnymi ramionami monitora
- Ramiona obracają się, wysuwają i chowają, przechylają w celu zmiany kąta czytania i umożliwiają obracanie wyświetlaczy z trybu poziomego do pionowego itp.
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 32")
- Trwałe, regulowane sprężyny gazowe odpowiednie do monitorów o wadze 18 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 850 x 670 x 700 mm |
| Waga | 5.92 kg |
| Pozostałe parametry |
|