Producenci
Gembird Uchwyt telewizyjny 37 - 70 cali regulowany
Opis
- Wytrzymały stalowy uchwyt ścienny do ekranu LCD
- Obsługuje większość telewizorów LCD o przekątnej od 37 do 70 cali
- Zgodność ze standardem VESA, maks. 600 mm x 400 mm
- Umożliwia przechylanie do 24 stopni
- Odległość od ściany: 53 mm
- Praktyczna zintegrowana poziomica zapewniająca idealne wyrównanie
- Zawiera wszystkie niezbędne materiały instalacyjne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.75 kg |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 66.2 x 11.2 x 5.6 cm |