Producenci
Gembird Uchwyt telewizyjny 37 - 80 cali regulowany
Opis
- Wytrzymały stalowy uchwyt ścienny do ekranu LCD
- Obsługuje większość telewizorów LCD o przekątnej od 37 do 80 cali
- Automatyczne zamki sprężynowe z linkami szybkiego zwalniania dla łatwej instalacji
- Zgodność ze standardem VESA, maks. 600 mm x 400 mm
- Umożliwia przechylanie do 15 stopni
- Odległość od ściany: 49 mm
- Zawiera wszystkie niezbędne materiały instalacyjne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 68.2 x 12.5 x 6 cm |
| Waga | 2.25 kg |
| Pozostałe parametry |
|