Producenci
Gembird Uchwyt telewizyjny 43 - 90 cali 70 kg Stały
Opis
- Wytrzymały stalowy uchwyt ścienny do ekranu LCD
- Obsługuje większość telewizorów LCD/plazmowych o przekątnej od 43 do 90 cali
- Automatyczne zamki sprężynowe z linkami szybkiego zwalniania dla łatwej instalacji
- Zgodność ze standardem VESA, maks. 800 mm x 400 mm
- Odległość od ściany: 29 mm
- Zawiera wszystkie niezbędne materiały instalacyjne
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 90 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 45 x 8.7 x 7.5 cm |
| Waga | 2.37 kg |
| Pozostałe parametry |
|