Producenci
Gembird Wentylator 120x120x25mm 3-pin obudowa/zasilacz
Opis
Wentylator do obudów, 120x120 mm, 3-pin-zasilanie, łożysko
- Dodatkowy wentylator do obudowy
- Łożysko kulkowe
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 61.8 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 33.2 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |