Producenci
Gembird Wentylator 80x80x25mm 3-pin obudowa/zasilacz
Opis
Wentylator do obudowy 3pin 80 mm łożysko ślizgowe
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 3000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 32 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 8 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Wymiary | 80 x 80 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|