Producenci
Gembird Wentylator 80x80x25mm 4-pin obudowa/zasilacz
Opis
Wentylator do komputera 80x80mm (dodatkowy wentylator w obudowie, wentylaror w zasilaczu).
Wentylator do obudów, 80x80 mm, 4-pin-zasilanie z zasilacza
- Dodatkowy wentylator do obudowy
- Zasilanie 4Pin
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 32.5 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 8 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 30.4 dB |
| Wymiary | 80 x 80 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|