Producenci
Gembird Wentylator 90x90x25mm 3-pin obudowa/zasilacz
Opis
Wentylator do komputera 90x90mm (dotadkowy wentylator w obudowie, wentylator w zasilaczu).
- Dodatkowy wentylator do obudowy-
- Łożysko kulkowe
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2400 obr./min |
| Przepływ powietrza | 43.7 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 9 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Wymiary | 90 x 90 x 25 mm |
| Pozostałe parametry |
|