Producenci
Gembird Wentylator VGA 70x70x15 3-Pin
Opis
Wentylator do grafiki VGA 70x70x15, 3-pin D7015SM-3
- Chłodzi obudowe
- Trwały i niezawodny
- Trwały wentylator chłodzacy z łożyskiem ślizgowym
- Przyspiesz do 4000 RPM
- Super cichy
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 4000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 34.05 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 7 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 34.8 dB |
| Wymiary | 70 x 70 x 15 mm |
| Pozostałe parametry |
|