Producenci
Gembird Wzmacniacz sygnału Wi-Fi 300Mbps czarny
Opis
Bezprzewodowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi Gembird WNP-RP300-03-BK
- Kompaktowy repeater Wi-Fi o szybkości 300 Mbps ze zintegrowanymi antenami
- Obsługuje wszystkie standardy IEEE 802.11b/g/n WiFi (sieci 2,4 GHz)
- Szybkość transmisji danych do 300 Mb/s za pośrednictwem protokołu 802.11n
- Maksymalne bezpieczeństwo WLAN z WPA2, WPA i WEP (128/64)
- Szybka konfiguracja za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu WWW lub funkcji WPS
- Może być skonfigurowany jako bezprzewodowy repeater lub jako punkt dostępu
- Praktyczny port LAN i wskaźnik stanu LED
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3 |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Szybka konfiguracja za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu WWW lub funkcji WPS |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 44 g |
| Wymiary | 40 x 40 x 68 mm |
| Pozostałe parametry |
|