Producenci
Gembird Zasilacz UPC 1000VA Line-In 3xC13 1xSchuko USB RJ45
Opis
Zasilacz UPS do montażu w szafie, 1000 VA
- Chroni ważne dane przed przerwami w dostawie prądu
- Chroni cenny sprzęt
- Chroni użytkowników
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Metalowa obudowa rack 3.4U
- Interfejs sterowania USB
- wyświetlacz LCD
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Kompatybilny z agregatami prądotwórczymi dowolnej marki
- Ochrona przed przepięciami
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 800 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 1 x typ C/F (Schuko) |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Gniazda we/wy | 1 x mini USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe | 0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 338 x 88 mm |
| Waga | 14.6 kg |