Producenci
Gembird Zasilacz UPS 1000VA On-Line 3xIEC 1xSchuko USB
Opis
Zasilacz EG-UPSO-1000 UPS online, 1000 VA
- Chroni ważne dane przed przerwami w dostawie prądu
- Chroni cenny sprzęt
- Chroni użytkowników
- UPS typu online: podwójna konwersja napięcia bez przełączania zasilania
- Interfejs sterowania USB
- wyświetlacz LCD
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Kompatybilny z agregatami prądotwórczymi dowolnej marki
- Ochrona przed przepięciami
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 s |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 1 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 144 x 312 x 216 mm |
| Waga | 11 kg |