Producenci
Gembird Zasilacz UPS 3000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45
Opis
UPS z wyświetlaczem USB i LCD, 3000 VA
- Wyświetlacz LCD
- Zapewnia zasilanie awaryjne - zapobiega utracie danych
- Chroni Twój wrażliwy i cenny sprzęt
- Kompaktowy i niezawodny - idealny do użytku domowego i małego biura
- Bezprzerwowy zasilacz 3000 VA dla komputerów PC
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Interfejs USB
- Wskaźnik stanu LCD
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Ochrona przed przepięciami
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
- Zawiera praktyczne oprogramowanie do zarządzania UPS
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 157.5 x 452 x 211 mm |
| Waga | 19.3 kg |